Збір коштів на дослідження продуктів зниженого ризику

“Нові технології для здоров’я” оголошує початок кампанії зі збору коштів на проведення дослідження електронних систем доставки нікотину, відомих як продукти зниженного ризику, системи нагріву тютюну, електронні сигарети.

Метою дослідження буде виявлення їх впливу на здоров’я користувачів у повірнянні зі впливом куріння.

В 2016 році Україна відзначила вже 10-ту річницю ратифікації Рамкової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров’я із боротьби проти тютюну, однак стан проблеми куріння в Україні лишається критичним, що свідчить про потребу застосування додаткових підходів.

Водночас, ми спостерігаємо стрімке поширення електронних систем доставки нікотину, та потребуємо визначення свого ставлення до цього явища. Наскільки вони є менш шкідливими, ніж куріння, та наскільки вони дозволяють скоротити шкоду від куріння, ми зможемо зрозуміти після проведення повноцінних досліджень їх впливу на здоров’я.

Наразі ми ведемо переговори з дослідниками Інституту кадріології ім. Стражеска, які готові провести таке дослідження, якщо ми забезпечимо його фінансування.

Закликаємо всіх небайдужих до громадського здоров’я та проблеми куріння, виробників, продавців та користувачів електронних систем доставки нікотину зробити свій внесок у дослідження нового явища, яке претендує на роль замінника, що здатен витіснити куріння та повністю вивести сигарети з ужитку.

 

Допомогти дослідженню фінансово можна, надіславши кошти на рахунок:

Громадська організація “Нові технології для здоров’я”
01601, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 10, оф. 116-117
Код ЄДРПОУ 37905739
р/р 26001052652282 в
ФІЛІЇ "РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР" ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 320649

Призначення платежу: «Добровільна пожертва на проведення дослідження електронних систем доставки нікотину»