Мінімізація факторів ризику НІЗ: як бізнес і громадськість можуть допомогти

15 березня 2017 року, о 10-00, у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція на тему: “Мінімізація факторів ризику НІЗ: як бізнес і громадськість можуть допомогти”. 

 

МОЗ та громадськість десятки років ведуть боротьбу з причинами виникнення хронічних неінфекційних захворювань – головної причини втрати працездатності та смертності в Україні – однак діяльність бізнесу з виробництва та поширення потенційно або відверто шкідливих товарів, та законодавчий захист такого виробництва, фактично, нівелює ці заходи. У результаті, склалася ситуація, коли стало звичним протиставлення інтересів громадського здоров’я з інтересами економіки, що фактично позбавляє проблему можливості бути вирішеною, оскільки питання стало у виборі між здоров’ям та прибутковістю.

Товари масового споживання мають визначальний вплив на стан громадського здоров’я, тому впровадження стратегій зменшення шкоди з боку виробників допоможе МОЗ України досягти цільових показників зі скорочення споживання солі, цукру, транс-жирів та відверто шкідливих продуктів. Представники громадськості, держави та науковці запропонують, яким чином можна мінімізувати причини захворюваності й смертності в Україні та скоротити видатки на охорону здоров’я через побудову міжсекторального партнерства.

До участі запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Реанімаційного Пакету Реформ, Державного науково-дослідного центру з проблем гігієни харчування МОЗ України,  Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска НАМН України, Всеукраїнської Наркологічної Асоціації, Київської школи економіки (KSE), Американської торгівельної палати (ACC), Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Асоціації “УКРКОНДПРОМ” та інші. 

 

З питання акредитації звертайтеся до:

Анни Леськів, тел.: +38 068 140 04 89, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.