Дискусійна панель на тему: “Громадське здоров’я: міжсекторальна національна політика як запорука успіху”

20 грудня 2016 року, об 11-00, у Музеї Національного університету “Києво-Могилянська академія” (вул. Скороводи 2; 2 поверх) відбудеться дискусійна панель на тему: “Громадське здоров’я: міжсекторальна національна політика як запорука успіху”. 

Який внесок в громадське здоров'я можуть зробити люди, які працюють в сфері, що не пов'язана безпосередньо з охороною здоров'я?

Експерти у сферах медицини, бізнесу, громадського суспільства обговорять шляхи впровадження міжсекторального підходу для забезпечення високого рівня громадського здоров’я в Україні. 
 
За результатами заходу буде прийнято резолюцію та план наступних дій для покращення стану громадського здоров’я. 
 
У дискусії візьмуть участь представники Школи охорони здоров’я НаУКМА, Київської школи економіки (KSE), ACC та інші. 
Спікерами заходу виступлять
  • Зоряна Черненко, головний експерт медичної групи Реанімаційного Пакету Реформ, доцент Національного університету “Києво-Могилянська академія”, доктор правових наук; 
  • Тимофій Мілованов, професор економіки, Піттсбурзький університет, почесний Президент Київської школи економіки (KSE);  
  • Дмитро Рафаель, експерт з комунікацій у сфері охорони здоров’я, голова правління громадської організації “Нові технології для здоров’я”; 
  • Вікторія Тимошевська, директор Програмної ініціативи “Громадське здоров’я” МФ “Відродження”;
  • Дмитро Альтман, директор Деснянського районного у м. Києві Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;  
  • Олена Кваша, доктор медичних наук, завідувач лабораторії популяційних досліджень Національного наукового центру “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска” НАМН України.
Питання до обговорення: 
  • Вплив стану громадського здоров'я на різні сфери діяльності (здоров’я суспільства як фактор ефективності нації та її благополуччя, стан справ в Україні).
  • Взаємозв'язок між громадським здоров’ям та іншими сферами суспільного життя (освітою, економікою, корпоративною соціальною відповідальністю, правовим забезпеченням, самоорганізацію населення, державним управлінням, місцевим самоврядуванням).
  • Важливий елемент національної стратегії громадського здоров’я – зменшення шкоди.
  • Механізми стимулювання участі бізнесу та інших ресурсо-утворюючих суспільних інститутів у реалізації завдань у сфері громадського здоров’я.  Державно-приватне партнерство.
 
Школа охорони здоров’я заснована у 2001 році, а перший набір на магістерську програму “Менеджмент в охороні здоров’я” відбувся у 2004 році. Основним завданням Школи було забезпечити потреби сфери охорони здоров’я України у фахівцях, здатних застосовувати сучасні підходи в управлінні, формуванні політики та економічному аналізі.
 
“Нові технології для здоров’я” є громадською ініціативою з розробки та адвокації рішень для актуальних проблем суспільства у сфері громадського здоров’я, що не потребують додаткових витрат з боку держави. Організація вбачає доцільне вирішення проблем громадського здоров’я у пошуку дієвих підходів до попередження причин захворюваності та, відповідно, витрат на їх лікування. 
 

“Форум здоров’я” є організацією, що об’єднує експертів небайдужих до змін в системі охорони здоров’я в Україні. Місією організації є зміцнення держави через здоров’я кожного. Метою діяльності організації є становлення системи охорони здоров’я в Україні відповідно до зобов’язань держави та забезпечення дотримання прав людини.

 
З питання акредитації звертайтеся до:
Анни Леськів, тел.: +38 068 140 04 89, e-mail: leskiv@newhealthtech.org.ua