дотепер
вересень
2016

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ В УКРАЇНІ

Цілями проекту є підвищення рівня усвідомлення цінності ЗСЖ; допомога людям у визначенні своїх факторів ризику; інформування населення про взаємозв'язок між поведінкою, здоров'ям і красою; мотивація і просування прийняття ЗСЖ; досягнення перерозподілу часу та особистих витрат на користь ЗСЖ; надання соціальної підтримки; підвищення загального рівня поширеності ЗСЖ серед населення. 

Дослідження динаміки громадської думки щодо ЗСЖ дозволить підбирати і коригувати адекватні підходи і методи підвищення престижності і формування культури ведення здорового способу життя.

Проект передбачає застосування ефективних підходів маркетингу, реклами і PR у цілях формування та популяризації бренду здорового способу життя. Концепція медіа-кампанії проекту спирається на здатність реклами та PR формувати цінності та поведінкові паттерни суспільства.  

дотепер
жовтень
2016

ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ В УКРАЇНІ У СПІВПРАЦІ ІЗ FITTRAIL

FitTrail – це 15 майданчиків з тренажерами та інструкційними стендами вздовж маршруту для бігу чи прогулянок – безкоштовна альтернатива заняттям в спортзалі. FitTrail поєднує як аеробні, так і силові навантаження, вправи на гнучкість, статику та координацію. Такі заняття покращують самопочуття та настрій, додають заряду бадьорості та енергії. Це гарне поєднання фізичних вправ з бігом чи прогулянками на свіжому повітрі. Заняття на такій доріжці чимось схожі на заняття з тренером, адже на кожній станції буде встановлено інструкційний стенд з ілюстраціями, де кожен зможе обрати кількість повторень відповідно до свого рівня підготовки, а також практично не мають вікових обмежень й абсолютно безкоштовні! 

Наразі триває збір коштів на релізацію цього проекту. 

 
дотепер
квітень
2016

СКОРОЧЕННЯ ШКОДИ ВІД КУРІННЯ

Вивчення позицій сучасної науки та дієвих підходів до вирішення проблеми куріння. Організація та проведення дослідження електронних систем доставки нікотину щодо можливостей їх використання для скорочення шкоди від куріння. Актуалізація дискусій щодо проблеми куріння у науковому середовищі та органах державної влади. Розробка практичних пропозицій щодо скорочення шкоди від куріння в Україні. Організація підготовки та розсилки дайджесту науково аргументованої інформації, що міститиме сучасні позиції до вирішення проблеми куріння.