FoodEx

FoodEx - компанія, що створює і розвиває ринок здорового харчування в Україні ще з 2012 р. З доставки натуральних органічних продуктів від локальних фермерів “Бабусина Торбинка” та доставки збалансованого харчування “Шпинат” компанія трансформувалася у FoodEx - експертів здорового способу життя.

FoodEx надає комплексний підхід у вирішенні проблем зайвої ваги, корекції фігури, поліпшенні здоров'я і якості життя. Експерти компанії допомагають клієнтам розвивати нові корисні звички харчування, долати зриви та зробити спорт невід'ємною частиною здорового та щасливого життя. 

 

Центр соціального лідерства

Центр соціального лідерства -  недержавна, некомерційна, українська громадська організація, головною метою якої є розвиток соціальної економіки в Україні. За запитом суспільства,  команда центру соціального лідерства розробила власну модель впливу та формування лідерів соціальної сфери, підвищення ефективності соціальних проектів.

 

Форум здоров'я

Форум здоров'я -  організація, що об’єднує експертів небайдужих до змін в системі охорони здоров’я в Україні. Місією організації є зміцнення держави через здоров’я кожного. Метою діяльності організації є становлення системи охорони здоров’я в Україні відповідно до зобов’язань держави та забезпечення дотримання прав людини.

 

 

Міжнародний Центр Перспективних Досліджень

Міжнародний Центр Перспективних Досліджень (МЦПД) - провідний український незалежний аналітичний центр, який здійснює формування та аналіз державної політики. МЦПД є єдиним аналітичним центром в Україні, який спеціалізується на проведенні повного циклу публічних консультацій, що полягають у залученні до обговорення визначеної проблеми усіх зацікавлених сторін з метою вироблення взаємоприйнятних пропозицій для Уряду України щодо розробки певної державної політики або реформи 

 

Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска

Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска НАМН України» - провідний науковий, лікувальний та організаційно – методичний центр, діяльність якого зосереджена на розв’язанні актуальних проблем кардіології в Україні. 

FitTrail

FitTrail – рекреаційно-оздоровчий маршрут у Голосіївському районі міста Києва, у якому поєднано як аеробні, так і силові навантаження, вправи на гнучкість, статику та координацію.