ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРЕВЕНТИВНОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

Громадська організація "Всеукраїнська асоціаціація превентивної кардіології та реабілітації" створена у 2015 році з метою сприяння удосконаленню системи організації кардіологічної служби та реабілітації хворих на серцево-судинні захворювання в Україні.

Пріоритетними напрямками діяльності організації є розробка та проведення наукових досліджень в області профілактичної медицини, взаємодія з Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), зокрема, активна участь у програмі CINDI, розробка програм щодо зменшення захворюваності населення України серцево-судинними захворюваннями.

АСОЦІАЦІЯ КАРДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

Асоціація кардіо­логів України - це організація, що проводить організаційну, методичну та освітню роботу щодо вивчення і вирішення проблем серцево-­судинної патології, впровадження в практику найновітніших наукових досягнень, підвищення кваліфікації лікарів тощо.

Кожний напрямок діяльності Асоціації свідчить про зростання її ролі в реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, медичної освіти та науки. Переконливий приклад — активна участь у створенні та реалізації державних програм боротьби з артеріальною гіпертензією та щодо профілактики серцево-судинних захворювань. 

CINDI UKRAINE

CINDI - програма ВООЗ, яка забезпечує інтегровану профілактику неінфекційних захворювань. Головна мета - поліпшення здоров'я за рахунок скорочення захворюваностей і смертностей від основних неінфекційних захворювань (НІЗ) шляхом здійснення комплексних спільних втручань, які дозволяють запобігати хворобам і зміцнювати здоров'я людей.

Завдання CINDI полягає в тому, щоб знизити ризик розвитку НІЗ шляхом зменшення властивих для цих захворювань факторів ризику, таких як куріння, зловживання алкоголем і психосоціальний стрес, які доповнюють недостатню фізичну активність і нездорове харчування.

МІЖНАРОДНА МЕДИЧНА ВИСТАВКА «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я"

Щороку міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я» збирає більше 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки компаніям з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії.

Науково-практична програма виставки традиційно насичена конференціями, семінарами, презентаціями та дискусіями на актуальні теми сучасної медицини. В рамках виставки «Охорона здоров'я – 2017»  5 жовтня  відбудеться  спеціалізований захід для головних лікарів – ДЕНЬ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ–2017. Метою проведення буде визнання, відзначення роботи та досягнень видатних медичних керівників з усіх областей України. 

 

МЕДИЧНИЙ ПОРТАЛ "ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

Серед безлічі спеціалізованих медичних газет і журналів, представлених у нашій країні, довгі роки лідерські позиції займають видання ВД «Здоров'я України», незмінно популярні також і матеріали Інтернет-порталу «Здоров'я України IНФОМЕДIА».

На сторінках як друкованих видань, так і Інтернет-порталу міститься актуальна інформація про інноваційні методики, практичні рекомендації і затверджені підходи до лікування різних захворювань. Важливо, що ця інформація відноситься до категорії доказових даних, так як авторами статей є провідні вчені нашої країни, головні спеціалісти МОЗ України, лікарі-практики з багаторічним клінічним досвідом. 

FoodEx

FoodEx - компанія, що створює і розвиває ринок здорового харчування в Україні ще з 2012 р. З доставки натуральних органічних продуктів від локальних фермерів “Бабусина Торбинка” та доставки збалансованого харчування “Шпинат” компанія трансформувалася у FoodEx - експертів здорового способу життя.

FoodEx надає комплексний підхід у вирішенні проблем зайвої ваги, корекції фігури, поліпшенні здоров'я і якості життя. Експерти компанії допомагають клієнтам розвивати нові корисні звички харчування, долати зриви та зробити спорт невід'ємною частиною здорового та щасливого життя.