ДОСЛІДЖЕННЯ ПІДТВЕРДИЛО СКОРОЧЕННЯ РИЗИКУ ПРИ ПЕРЕХОДІ КУРЦІВ НА ЕЛЕКТРОННІ ПРИСТРОЇ ДОСТАВКИ НІКОТИНУ

Українські вчені Інституту кардіології ім. Стражеска здійснили 6-місячне дослідження динаміки показників серцево-судинного здоров’я курців при переході зі звичайних сигарет на електронні замінники на основі табаку та нікотинвмісної рідини.

Читати далі

НАУКОВЦІ ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗАКЛИКАЮТЬ ДО ЗМЕНШЕННЯ ШКОДИ

Стимулювання бізнесу на зменшення шкоди має стати частиною державної політики у сфері громадського здоров’я, що передбачатиме скорочення ризиків для здоров’я, та грунтуватиметься на залучені бізнесу. Зменшення шкоди має стати вигідним, що гарантуватиме ефективність та тривалість змін, – вважають експерти, які долучились до обговорення проблем здоров’я українців на прес-конференції до Дня захисту прав споживачів: “Мінімізація факторів ризику неінфекційних захворювань: як бізнес і громадськість можуть допомогти”.

Читати далі

Мінімізація факторів ризику НІЗ: як бізнес і громадськість можуть допомогти

15 березня 2017 року, о 10-00, у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція на тему: “Мінімізація факторів ризику НІЗ: як бізнес і громадськість можуть допомогти”. 

Читати далі

Відкритий лист-звернення на підтримку Уляни Супрун

Даним листом ми висловлюємо свою підтримку команді Міністерства охорони здоров’я та обраного курсу розвитку реформ. Нас непокоїть ситуація, що склалася навколо в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка за останні місяці продемонструвала дійсний початок здійснення реформ та запровадження превентивної медицини. 

Читати далі

ДЕРЖАВА ПОВИННА ЗАЛУЧАТИ БІЗНЕС ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

20 грудня 2016 року у Національному університеті “Києво-Могилянська Академія” відбулася дискусійна  панель: “Громадське здоров’я: міжсекторальна національна політика як запорука успіху.

Читати далі