Громадська організація «Нові технології для здоров’я» є громадською ініціативою з розробки та адвокації рішень для актуальних проблем суспільства у сфері громадського здоров’я. Діяльність організації сконцентрована на мінімізації впливу факторів ризику виникнення хронічних неінфекційних захворювань, що призводять до ключових проблем громадського здоров’я.

«Нові технології для здоров’я» здійснює пошук дієвих підходів до скорочення поширеності факторів ризику шляхом дослідження можливостей та розробки підходів зменшення шкоди. Запобігаючи або мінімізуючи ризики для здоров'я, ми робимо людей здоровішими.

громадське здоров'я

Скорочення шкоди від куріння та надмірного споживання алкогольних напоїв, формування культури здорового харчування та дбалого ставлення до проблеми підвищеного тиску з боку груп ризику та держави.

Читати далі

попередження захворювань

Вирішення проблем, пов’язаних із із відсутністю традиції ведення здорового способу життя, неправильного харчування та малорухливого способу життя дозволить підвищити якість життя та покращити стан громадського здоров’я в Україні.

Читати далі

наукові підходи

Формування науково обґрунтованих пропозицій до нормативно-правового регулювання питань, що прямо або опосередковано впливають на громадське здоров’я.

Читати далі